Home Ogłoszenia
Kategorie
Lomza ogloszenia
kar-bud-3
Foto Ogłoszenie Dodane
Sprzedam huśtawkę stojącą używana w domu stan idealny
Cena:
Kontakt: 788 820 534
2014-08-29
Kasjer/ka w marketach w Łomży
Obowiązki:
-Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
-Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie z zakupów
-Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
-Wykładanie towaru z bieżących dostaw
-Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy?

Wymagania:
-Odpowiedzialność i zaangażowanie
-Sumienność
-Uczciwość
-Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
-Umowę zlecenie podpisywaną z InterKadra
-Bezpłatne szkolenie kasjerskie
-Elastyczny grafik pracy
-Stawkę godzinową
-Regularne wypłaty
-Pracę w markecie na terenie Łomży

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Cena: 666 826 242
Kontakt: Kasjer/ka w marketach w Łomży
2014-08-31
WYNAJMĘ OD WRZEŚNIA ODDZIELNĄ STANCJĘ DLA DWÓCH OSÓB 300 ZŁ/OSOBĘ ZA WSZYSTKO .OK. MC.DONALD'S
Cena: 300
Kontakt: 509133294
2014-08-29
Wynajmę mieszkanie M3. Mieszkanie umeblowane znajduje się na ul. Ks.Anny. Dobra lokalizacja. Możliwość wynajęcia dla rodziny lub studentom.
Cena:
Kontakt: 798647508
2014-08-29
Korepetycje z matematyki. Szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia. Przygotowanie do matury. Posiadam kilkuletnie doświadczenie.Zapraszam.
Cena:
Kontakt: 798-647-508
2014-08-29
Oddam szczeniaka 3-miesięcznego,w kolorze biszkoptowym. Zaszczepiony i odrobaczony.
Cena: 0
Kontakt: 502677030
2014-08-29
Sprzedam mieszadło podrusztowe do gnojowicy .Miecz mieszadła Wsuwany w szczeline między kratami silnik 7,5 . Obroty prawo-lewo dokładnie miesza i ujednaradnia całą gnojowice co ułatwia wypompowywanie.
Cena: 2.600
Kontakt: 668968897
2014-08-29
Sprzedam dwa elemety wnetrza o
do audi a6.Elemet kolumny kierownicy oraz konsole klimatyzacji.Zdjecia moge wyslac e-mail
Cena: 50 zl/sztk
Kontakt: Pawcio872@gmail.com
2014-08-29
AUTO SZYBY PRO-KAR Zambrów ul.Magazynowa 14 (zajezdnia PKS).Profesjonalne uslugi z zakresu szyb samochodowych.Sprzedaż,montaż,naprawa,przyciemnianie,szklenie busów,dorabianie szyb płaskich(maszyny rolnicze,budowlane itp.).Bezterminowa gwarancja,atrakcyjne ceny,przyciemnianie szyb juz od 150 pln.Zapraszamy. 500-852-652
Cena:
Kontakt: 500852652
2014-08-29
Sprzedam Rover 75,1,8.16V rok prod.2000,sprowadzony,zarejestrowany w Polsce,pełna opcja wyposażenia,chrom,alufelgi,kolor srebrny metalik.
Cena: 8500
Kontakt: 690 553 953
2014-08-29
Sprzedam ziemniaki jadalne Irga bez nawozów
Cena:
Kontakt: 506583644
2014-08-29
Sprzedam, lokal w D.H."Kupiec", Ostrołęka, ul.Kopernika 7 lokal 55
IIp 50m2. lokal dwukondygnacyjny, 30+20m2 .
Korytarz od strony Poczty. 4tyś/m2
tel.608 034 715
Cena:
Kontakt: 608 034 715
2014-08-29
Mam do sprzedania kanapę Jamajka jest ciemno szara i szare są poduszki jak widać na zdjęciach. Kupiona została ok pół roku temu i stała w pokoju gościnnym, a sprzedaję ponieważ nie pasuje mi w nowym mieszkaniu. Jest wygodna i w bardzo dobrym stanie, jak nowa. Wymiary: 88x90x195, a wymiary do spania 195x142. Cena jest do negocjacji;)
Cena: 750
Kontakt: 518980442
2014-08-29
Sprzedam WV Passat 1.9TDI(130)2002r z uszkodzonym silnikiem chodzi ma moc ale kopci z tłumika.
Tel 502 776 875
Cena:
Kontakt: 502 776 895
2014-08-29
Oferuję konsolę PlayStation 3 slim z dyskiem 320GB dwoma padami, move-em, kamerką,
grami kablami, cena 780zł, stan idealny,nigdy nie rozkręcana, naprawiana.
Cena: 780
Kontakt: 507645569
2014-08-29
Mam do sprzedania laptop HP PAVILION G6
AMD A series A4-3305M / 1.9 GHz 2GB RAM DDR3, dysk 500GB, 2 karty graficzne , wifi, kamerka, czytnik kart SD, Windows 7, 680zł (bateria do wymiany)
Cena: 680
2014-08-29
Młode energiczne osoby do promowania produktu z branży paliwa gazowego i energii elektryczej zatrudni firma handlowa
Wymagania:
komunikatywność
dyspozycyjność
obsługa komputera

Zapewniamy:
wynagrodzenie 10 zł/h
szkolenia
narzędzia potrzebne do pracy
możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Nie wymagamy doświadczenia.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv, po rozpatrzeniu skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Cena:
Kontakt: praca.msg@vip.onet.pl
2014-08-29
Sprzedam skuter aprilia.tanio wiecej info pod tel
Cena: tanio!
Kontakt: 730505211
2014-08-29
Szukam pracy jako kierowca kat c+e , mam wszystkie aktualne badania, kurs na przewoz rzeczy.
Cena:
Kontakt: 514712796
2014-08-29
Sprzedam telefon LG T385. Cena 100 zł
Cena: 100 zł
Kontakt: 500130434
2014-08-29
Sprzedam meblościankę z wnęką na łóżko. Cen: 300 zł
Cena: 300 zł
2014-08-29
Oddam szczeniaki po matce Owczarku Niemieckim więcej informacji pod nr .....
Cena:
Kontakt: 512474370
2014-08-29
Jeśli zdecydowany jesteś kupić sprawny laptop z zasilaczem,komputer z monitorem i przewodami to proszę dzwonić
Cena: niska cena
Kontakt: 608184308
2014-08-29
Sprzedam monitor plaski 17" stan bdb
Cena: 50zl.
Kontakt: 513068138
2014-08-29
Poszukuję stancji, 1 pokój dla dziewczyny uczącej się przy ulicy Długiej, Farnej, Polowej lub Senatorskiej.
Cena: 250-350
Kontakt: 502898961
2014-08-29
Prywatne lekcje z języka angielskiego, przygotowania do egzaminów, tłumaczenia, pomoc w pisaniu prac. Pierwsze spotkanie bez opłat, możliwość dojazdu do klienta
Cena:
Kontakt: 506932853
2014-08-29
Sprzedam 4 200 sztuk cegły silikatowej z rozbiórki. Stan dobry.
Cena:
Kontakt: 506454545
2014-08-29
Renault Kangoo 1.9 D 1999r .W tym roku wymienione całe zawieszenie . Przegląd ważny do 12.08.2015 r , Ubezpieczenie OC 15.01.2015 r . Stan mechaniczny auta bardzo dobry . Cena do negocjacji
Cena: 3700
Kontakt: 732 807 953
2014-08-29
Poszukiwany pracownik Biura Spedycji Międzynarodowej.
Cena:
Kontakt: rekrutacja@vancargo.com
2014-08-29
Sprzedam tanio laptop do internetu wifi,monitor lcd,komputer stacjonarny.Całość sprawna i dobrym stanie
Cena:
Kontakt: 515956904
2014-08-29
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

feedback